Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

 ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ "ГАЛУЗЕВЕ ОБ"ЄДНАННЯ

ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

«Федерація залізничників України»

Історія створення

Міжнародна організація роботодавців підприємств галузі залізничного транспорту «Федерація залізничників України» була створена 17 липня 2008 року відповідно до Законів України «Про організації роботодавців», «Про об’єднання громадян».

Міністерство юстиції України зареєструвало Федерацію залізничників України 30 грудня 2008 року і видало свідоцтво про реєстрацію № 3041.

У квітні 2019 року згідно з рішенням IV з"їзду організації її було переіменовано на Організацію роботодавців "Галузеве об"єднання підприємств залізничничного транспорту "Федерація залізничників України"

 

 

Статус Об’єднання

Федерація залізничників України є юридичною особою

Федерація залізничників України є неприбутковою організацією.

 K.V.V.jpg

Керівні органи

Статутними органами Федерації залізничників України є:

  • З’їзд Організації;
  • Рада Організації;
  • Виконавча дирекція Організації.

 

Принципи діяльності

Аполітичність

Федерація залізничників України не бере участі в політичній діяльності, діяльності жодної політичної партії або політичного руху.


Незалежність

Федерація залізничників України діє незалежно від політичних партій і течій, від виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, від профспілкових організацій і їх об’єднань.


Добровільність членства

Будь яке підприємство галузі залізничного транспорту, згідно з Законом України «Про організації роботодавців», може вступити до Федерації залізничників України і має право в любий час вийти з Федерації.

 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!