[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Федерація залізничників України

Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Проєкти професійних стандартів за професіями «Начальник пункту технічного обслуговування вагонів» та «Бригадир (звільнений) підприємств залізничного транспорту»

Відповідно до пунктів 15, 16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 373 робочими групами підготовлено проєкти професійних стандартів за професіями «Начальник пункту технічного обслуговування вагонів» та «Бригадир (звільнений) підприємств залізничного транспорту», що виставляються для публічного громадського обговорення.

 

І. Проекти професійних стандартів (додаються)

- Начальник пункту технічного обслуговування вагонів

- Бригадир (звільнений) підприємств залізничного транспорту

 

ІІ. Повідомлення про публічне громадське обговорення, що включає відомості про розробника та контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення проєкту професійного стандарту

Розробник: Галузева рада при Організації роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

Контактні дані осіб, які є відповідальними за розроблення проєктів професійних стандартів:

  • Терещенко Юрій Миколайович, тел. 067 324 83 00, ynt1953@gmail.com.,
  • Штогріна Марина Василівна, тел. (465)-04-86, shtogrina@uz.gov.ua.

 

ІІІ. Повідомлення про строк і форму подання пропозицій і зауважень та про строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Пропозиції та зауваження щодо проєктів професійних стандартів просимо надсилати у термін до 28.04.2023.

Форма надання пропозицій: шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу відповідальної за розроблення професійних стандартів особи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: шляхом розміщення на сайті Організації роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України» в межах строку розроблення проєктів професійних стандартів.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!