Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Професійний стандарт „Майстер мостовий”

Відповідно до пунктів 15, 16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 373 робочою групою підготовлено проєкт професійного стандарту за професією «Майстер мостовий», що виставляється для публічного громадського обговорення.

І. Проект професійного стандарту «Майстер мостовий» (додається)

ІІ. Повідомлення про публічне громадське обговорення, що включає відомості про розробника та контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення проєкту професійного стандарту 

Розробник: Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України» 

Контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення проєктів професійних стандартів:

  • Штогріна Марина Василівна, тел. (465) 04 86, shtogrina@uz.gov.ua
  • Терещенко Юрій Миколайович тел. +380673248300, ynt1953@gmail.com 

ІІІ. Повідомлення про строк і форму подання пропозицій і зауважень та про строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Пропозиції та зауваження щодо проєкту професійного стандарту просимо надсилати у термін до 27.02.2023.

Форма надання пропозицій: шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу відповідальної за розроблення професійних стандартів особи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: шляхом розміщення на сайті Організації роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України в межах строку розроблення проєктів професійних стандартів.

 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!