[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Федерація залізничників України

Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Голова Ради ОРГОПЗТ «Федерація залізничників України» Корнієнко В.В. 06.06.2019 взяв участь у засідання Комітету Верховної Ради України з питань  соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. На засіданні розглядалася електронна петиція голови Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо відновлення права виходу на пенсію за вислугу років  для деяких категорій працівників підприємств залізничного транспорту України. Петиція  в установлений законом строк набрала 254057 голосів на її підтримку.

Члени Комітету підтримали вимоги залізничників та прийняли рішення внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені, а також рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!