Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Засіданя Галузевої ради при ОРГОПЗТ "Федерація залізничників України"

06.06.2019 відбулося чергове засідання Галузевої ради при ОРГОПЗТ "Федерація залізничників України". На засіданні розглядалися наступні питанння:

  1. Представлення результатів громадського обговорення проектів професійних стандартів за професіями «Начальник поїзда (пасажирського)» і «Провідник пасажирського вагона».
  1. Рішення Галузевої ради щодо затвердження остаточного варіанту текстів проектів професійних стандартів за професіями «Начальник поїзда (пасажирського)» і «Провідник пасажирського вагона» та направлення проектів стандартів суб’єкту перевірки (НДІ праці і зайнятості населення).
  1.   Моніторинг виконання рішень засідання Галузевої ради від 25.04.2019.

        4. Стан підписання і виконання Меморандуму про співпрацю між Федерацією залізничників України і Федерацією металургів України та виконання спільного плану заходів на 2019 рік щодо реалізації положень Меморандуму.

       5. Стан вирішення питання щодо передачі Федерацією металургів України АТ «Укрзалізниця» права розробки професійних стандартів за залізничними професіями за участю у робочих групах фахівців Федерації металургів України.

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!