Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Участь Голови Ради у черговому зїзді Федерації роботодавців України

АТ «Укрзалізниця» стало одним із переможців традиційного рейтингу Федерації роботодавців «Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018» та отримало нагороду «За розвиток соціального підприємництва». Вручення відповідної відзнаки відбулося, в рамках чергового з`їзду організації, що пройшов у квітні в Києві. Нагороду представнику Укрзалізниці в організації – голові Федерації залізничників Володимиру Корнієнку - вручив керівник ФРУ Дмитро Олійник.

Рішення про присудження нагороди ухвалено зважаючи на те, що «соціальна політика є одним із важливих стратегічних завдань найбільшого роботодавця України – Укрзалізниці, – у якій налічується 261 тис. працівників». Торік залізнична компанія спрямувала понад 190 млн грн. на оздоровлення членів сімей залізничників. Показово, що серед них майже 3,5 тис. – непрацюючі пенсіонери.

В Укрзалізниці любов до професії прищеплюється змалку. На сьогодні в компанії функціонує 8 дитячих залізниць, в яких навчаються близько 5,5 тис. школярів – майбутніх залізничників. Товариством забезпечується проходження практики студентів вишів I–IV рівнів акредитації та учнів залізничних професійно-технічних навчальних закладів. Паралельно фахівці-залізничники підвищують свою кваліфікацію на базі профільних ВНЗ.

Крім того, в акціонерному товаристві розроблено політику з корпоративної соціальної відповідальності, мета якої забезпечити сталий розвиток за рахунок надання якісних і доступних транспортних послуг усім споживачам.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!