[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] Федерація залізничників України

Організація роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»

≡≡
Версія для друку

Підписання Меморандуму про співпрацю між Федерацією залізничників України та Федерацією роботодавців танспорту України

03 квітня 2018 року в офісі ФРТУ Між Федерацією залізничників України та Федерацією роботодавців транспорту України підписано Меморандум про співпрацю. В ньому зазначена мета співробітництва, а саме  створення необхідних умов для розвитку транспортної галузі, об'єднання зусиль для сприяння поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

Меморандумом передбачається спільна робота над формуванням законодавчих, інфраструктурних, організаційних умов для створення сприятливого середовища для бізнесу в транспортній галузі.

Для досягнення зазначених цілей планується проводити спільні заходи, готувати публікації в засобах масової інформації та на сайтах партнерів, організовувати інформаційні та дискусійні майданчики, залучати вітчизняних та міжнародних експертів до роботи в рамках спільних проектів. 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!